Kodak Funsaver egyszer használatos fényképezőgép Bontatlan. Lejárt: 2017/03
33799 |
5 | 2024.05.02. 20:00 |
1 200 Ft | |
FORTE Prontex 6,5x9,5/100 papír doboza Megkímélt állapotban.
33813 |
5 | 2024.05.02. 18:00 |
300 Ft | |
Kiev 303 16mm-es pocket fényképezőgép, tokkal, tartozékokkal Eredeti dobozban, leírással, tokkal, kazettákkal.
33836 |
4 | 2024.05.06. 20:00 |
3 200 Ft | |
Minolta A.2 fényképezőgép sz.: 316177, Rokkor 2,8/45mm objektív sz.: 1401270 cca.: 1955-58. Tokkal. Távmérő nem érzékelhető a keresőben.
33784 |
3 | 2024.04.30. 20:00 |
7 500 Ft | |
33814 |
3 | 2024.05.02. 19:00 |
200 Ft | |
Kihajtós, kb.: A/5 méret, megkímélt állapotban. Hagyatékból.
33823 |
3 | 2024.05.03. 18:00 |
500 Ft | |
Polaroid Sun 600 LMS fényképezőgép Hibás.
33800 |
3 | 2024.05.02. 20:00 |
600 Ft | |
Vega Toshar 2,5/100 objektív sz.: 3570 33843 |
2 | 2024.05.07. 20:00 |
1 200 Ft | |
Eredeti dobozban. Tisztításra szorul.
33797 |
2 | 2024.05.02. 19:00 |
550 Ft | |
Erősen használt állapotban, belül szakadozott, kopott.
33841 |
2 | 2024.05.07. 18:00 |
600 Ft | |
Asztali rögzítő állvány gömbcsuklóval Jó állapotban.
33798 |
2 | 2024.05.02. 19:00 |
600 Ft | |
Tokkal, nincs kipróbálva.
33837 |
2 | 2024.05.06. 19:00 |
500 Ft | |
Krasznogorszk-3 16mm filmfelvevő sz.: 7803142, Meteor 5-1 1,9/17-69mm objektív sz.: 783808 szett Szettáskával, szűrőkkel, válltámasszal, orsókkal, kioldóval, szíjjal, napellenzővel, magyar... |
2 | 2024.04.30. 20:00 |
22 000 Ft | |
Eredeti dobozban, tisztításra szorul.
33787 |
2 | 2024.04.30. 19:00 |
550 Ft | |
FORTE Finepan 35mm filmőrző papír doboz Jó állapotban. Hagyatékból.
33872 |
1 | 2024.05.09. 19:00 |
100 Ft | |
Polaroid I-Zone instant pocket camera Nincs kipróbálva. Hagyatékból.
33821 |
1 | 2024.05.03. 20:00 |
300 Ft | |
FotoVideo magazin VII. évf. 2005. teljes év bekötve Jó állapotban. Hagyatékból.
33858 |
1 | 2024.05.08. 20:00 |
500 Ft | |
AGFA Superpan 35mm film/80m - fém tartó doboz Kopottas, rozsdás.
33812 |
1 | 2024.05.02. 19:00 |
100 Ft | |
Durst Unikon 85 kondenzor lencse Bakelit váz egyik oldalán repedések.
33795 |
0 | 2024.05.02. 20:00 |
5 000 Ft | |
Canon EOS 60D fényképezőgép használati utasítása, leírása Bontatlan csomagolásban.
33820 |
0 | 2024.05.03. 20:00 |
200 Ft |