FOTÓ aukció

Zeiss Ikon 353 S35,5  UV 1x szűrő

Tisztításra szorul.

35754

0 2024.11.28.
500 Ft
Voigtländer előtétlencsék 4db

Voigtländer előtétlencsék 4db

0 2024.11.28.
3 000 Ft
Fém szögletes napellenző 58-49mm

Eredeti dobozban, újszerű állapotban.

35819

0 2024.12.04.
1 000 Ft
Zeiss-Opton Proxar f=1m A32

Zeiss-Opton Proxar f=1m A32

Eredeti dobozban. Tisztításra szorul.

35750

0 2024.11.28.
500 Ft
Kontakt másoló 6x8,5cm

Kontakt másoló 6x8,5cm

Üveges.

35826

0 2024.12.04.
300 Ft
Agfa Lucimeter S szelénes fénymérő

Eredeti dobozban. Működik, pontosság nincs ellenőrizve.

35760

0 2024.11.28.
1 000 Ft
Exa I  tüköraknás fényképezőgép sz.: 546780, Tessar 2,8/50mm objektív  sz.: 9811116

Tokkal.

35789

0 2024.12.02.
8 000 Ft
Minox F 110S pocket fényképezőgép vakuval sz.: 4506031

Tok nélkül, kézi lánc-fogóval. Nincs kipróbálva.

35794

0 2024.12.03.
1 000 Ft
Seconic fénymérő

Seconic fénymérő

Tokban. Működik, pontosság nincs ellenőrizve.

35775

0 2024.12.02.
1 000 Ft
Fuji GX-680 fényképezőgép, sz.: 6110096, magazin sz.: 8030180, EBC Fujinon GX 4/100mm objektív

Börönddel, töltővel, tartalék magazin - csak váz.

35682

0 2024.11.25.
160 000 Ft
Kontakt másoló 11x15cm

Kontakt másoló 11x15cm

Üveges.

35823

0 2024.12.04.
300 Ft
Régi szettáska

Régi szettáska

Megkímélt állapotban. Kb.: 23x9,5x17cm

35786

0 2024.11.29.
500 Ft
Travemat  prizma sz.: 401755

Travemat prizma sz.: 401755

35751

0 2024.11.28.
3 000 Ft
Agfa Color-Telinear  4/130mm objektív sz.: 010526  keresővel

Tokkal. Tisztításra szorul.

35799

0 2024.12.03.
10 000 Ft
Carena SRH 500 fényképezőgép sz.: 520851, Carenar 2,8/35mm objektív sz.: 6030145

Tok nélkül. Fénymérő hibás.

35732

0 2024.11.27.
5 000 Ft
Kontakt másoló 12x17cm

Kontakt másoló 12x17cm

Üveges.

35824

0 2024.12.04.
300 Ft
Voigtländer bőr tok

Voigtländer bőr tok

Jó állapotban pár kisebb kopással.

35757

0 2024.11.28.
500 Ft
Minox 35 GL Fényképezőgép sz.: 66298, Color-Minotar 2,8/35mm objektív

Tok nélkül.

35795

0 2024.12.03.
10 000 Ft
Minolta AF Zoom  3,5-5,6/28-80mm objektív sz.: 58837599

Tok nélkül. Hoya Skylight (1B) szűrő, napellenző, objektív sapka.

35735

0 2024.11.27.
4 000 Ft
Praktica tükörakna matt üveg nélkül

35812

0 2024.12.04.
300 Ft