Zeiss Ikon 353 S35,5 UV 1x szűrő Tisztításra szorul.
35754 |
0 | 2024.11.28. 19:00 |
500 Ft | |
Megkímélt állapotban. M40,5: 345/41 Focar C f=0,3m ; 343/41 Focar A f=1m ; 344/41 Focar B... |
0 | 2024.11.28. 20:00 |
3 000 Ft | |
Fém szögletes napellenző 58-49mm Eredeti dobozban, újszerű állapotban.
35819 |
0 | 2024.12.04. 20:00 |
1 000 Ft | |
Eredeti dobozban. Tisztításra szorul.
35750 |
0 | 2024.11.28. 19:00 |
500 Ft | |
Üveges.
35826 |
0 | 2024.12.04. 18:00 |
300 Ft | |
Agfa Lucimeter S szelénes fénymérő Eredeti dobozban. Működik, pontosság nincs ellenőrizve.
35760 |
0 | 2024.11.28. 20:00 |
1 000 Ft | |
Exa I tüköraknás fényképezőgép sz.: 546780, Tessar 2,8/50mm objektív sz.: 9811116 Tokkal.
35789 |
0 | 2024.12.02. 20:00 |
8 000 Ft | |
Minox F 110S pocket fényképezőgép vakuval sz.: 4506031 Tok nélkül, kézi lánc-fogóval. Nincs kipróbálva.
35794 |
0 | 2024.12.03. 19:00 |
1 000 Ft | |
Tokban. Működik, pontosság nincs ellenőrizve.
35775 |
0 | 2024.12.02. 18:00 |
1 000 Ft | |
Fuji GX-680 fényképezőgép, sz.: 6110096, magazin sz.: 8030180, EBC Fujinon GX 4/100mm objektív Börönddel, töltővel, tartalék magazin - csak váz.
35682 |
0 | 2024.11.25. 20:00 |
160 000 Ft | |
Üveges.
35823 |
0 | 2024.12.04. 19:00 |
300 Ft | |
Megkímélt állapotban. Kb.: 23x9,5x17cm
35786 |
0 | 2024.11.29. 19:00 |
500 Ft | |
35751 |
0 | 2024.11.28. 20:00 |
3 000 Ft | |
Agfa Color-Telinear 4/130mm objektív sz.: 010526 keresővel Tokkal. Tisztításra szorul.
35799 |
0 | 2024.12.03. 20:00 |
10 000 Ft | |
Carena SRH 500 fényképezőgép sz.: 520851, Carenar 2,8/35mm objektív sz.: 6030145 Tok nélkül. Fénymérő hibás.
35732 |
0 | 2024.11.27. 20:00 |
5 000 Ft | |
Üveges.
35824 |
0 | 2024.12.04. 20:00 |
300 Ft | |
Jó állapotban pár kisebb kopással.
35757 |
0 | 2024.11.28. 18:00 |
500 Ft | |
Minox 35 GL Fényképezőgép sz.: 66298, Color-Minotar 2,8/35mm objektív Tok nélkül.
35795 |
0 | 2024.12.03. 20:00 |
10 000 Ft | |
Minolta AF Zoom 3,5-5,6/28-80mm objektív sz.: 58837599 Tok nélkül. Hoya Skylight (1B) szűrő, napellenző, objektív sapka.
35735
0 | 2024.11.27. 20:00 |
4 000 Ft | |
Praktica tükörakna matt üveg nélkül Jó állapotban.
35812 |
0 | 2024.12.04. 18:00 |
300 Ft |