Állvány betét hiányzik.
33900 |
5 | 2024.05.13. 19:00 |
2 400 Ft | |
Vega Toshar 2,5/100 objektív sz.: 3570 33843 |
2 | 2024.05.07. 20:00 |
1 200 Ft | |
Bontatlan csomagolás
33931 |
0 | 2024.05.15. 18:00 |
200 Ft | |
Jó állapotban - egyik rögzítő ragasztott.
33893 |
0 | 2024.05.13. 19:00 |
1 000 Ft | |
Sports 35 4 lencsés fényképezőgép Tok nélkül. Hagyatékból.
33915 |
0 | 2024.05.14. 20:00 |
600 Ft | |
Sixticolor színhőmérséklet mérő Tokkal. Nincs ellenőrizve.
33919 |
13 | 2024.05.15. 20:00 |
4 600 Ft | |
Erősen használt állapotban, belül szakadozott, kopott.
33841 |
2 | 2024.05.07. 18:00 |
600 Ft | |
Revue Super 1 L018/021 10db egyes vakucső Eredeti dobozban.
33875 |
0 | 2024.05.10. 19:00 |
300 Ft | |
Polaroid I-Zone instant pocket camera Nincs kipróbálva. Hagyatékból.
33821 |
2 | 2024.05.03. 20:00 |
400 Ft | |
Tokkal, nincs kipróbálva.
33837 |
2 | 2024.05.06. 19:00 |
500 Ft | |
Linhof síkfilm kazetták 9x12 4db. plusz 1 db. adapter Kazetták: használatból eredő kopások, adapter jó állapotban: Kass.9x12 Rollex 6x9
33... |
0 | 2024.05.15. 20:00 |
10 000 Ft | |
Kiev 303 16mm-es pocket fényképezőgép, tokkal, tartozékokkal Eredeti dobozban, leírással, tokkal, kazettákkal.
33836 |
4 | 2024.05.06. 20:00 |
3 200 Ft | |
M39
33894 |
4 | 2024.05.13. 20:00 |
1 600 Ft | |
33874 |
1 | 2024.05.10. 20:00 |
400 Ft | |
Hapo 5 fényképezőgép, Radioner 4,5/10,5cm objektív Tokkal, kildóval.
33899 |
0 | 2024.05.13. 20:00 |
8 000 Ft | |
33844 |
12 | 2024.05.07. 20:00 |
1 100 Ft | |
FotoVideo magazin VII. évf. 2005. teljes év bekötve Jó állapotban. Hagyatékból.
33858 |
1 | 2024.05.08. 20:00 |
500 Ft | |
FORTE Finepan 35mm filmőrző papír doboz Jó állapotban. Hagyatékból.
33872 |
3 | 2024.05.09. 19:00 |
350 Ft | |
Kihajtós, kb.: A/5 méret, megkímélt állapotban. Hagyatékból.
33823 |
4 | 2024.05.03. 18:00 |
550 Ft | |
EHO-Altissa Altix fényképezőgép, Lack Pololyt 3,5/3,5cm objektív sz.: 469710 Tok nélkül.
33902 |
2 | 2024.05.13. 20:00 |
1 200 Ft |