FOTÓ aukció

Hasselblad 500C/M fényképezőgép  sz.: UC168466, Planar 2,8/80mm objektív sz.: 4600610 tartozékokkal

Tokkal, vállszíjjal, magazin 3141714, harmonikás napellenző, 2db objektív sapka.

392...

1 2026.02.02.
250 000 Ft
Pentacon 3,5/30mm objektív sz.: 7024339

Tok nélkül. Tisztításra szorul. Exa

39309

0 2026.01.27.
7 000 Ft
Eumig Vienette 5 Zoom Reflex S8 filmfelvevő sz.: 2876246, Vario-Viennar 1,8/8-40mm objektív

Tokkal, német nyelvű leírással

39307

1 2026.01.27.
1 000 Ft
Vivanco Fun 80 vászon tasak

Vivanco Fun 80 vászon tasak

Megkímélt állapotban. 80x110x45mm

39310

0 2026.01.27.
300 Ft
Belar 4,5/55mm objektív sz.: 30519680

Tisztításra szorul.

39266

1 2026.01.23.
500 Ft
Állványtartó tok

Állványtartó tok

Jó állapotban. Kb.: 43cm hosszú

39271

0 2026.01.23.
200 Ft
Chinon 313 P XL filmfelvevő sz.: 381091, Chinon Reflex Zoom Lens 1,3/8,5-25,5mm objektív

Tok nélkül. Motor működik. Egyéb működés nincs ellenőrizve.

392710

0 2026.01.23.
800 Ft
Leica R hátsó objektív sapka

Leica R hátsó objektív sapka

Újszerű állapotban.

39273

0 2026.01.23.
800 Ft
Vázsapka 39mmX1 ; Leica, Zorkij, Fed

Újszerű állapotban.

39276

1 2026.01.23.
400 Ft
Leica M hátsó objektív sapka

Leica M hátsó objektív sapka

Újszerű állapotban.

39275

0 2026.01.23.
800 Ft
Rögzítő csavar - vékony, vékony

39280

0 2026.01.23.
300 Ft
Rögzítő csavar - vékony; vékony

39283

0 2026.01.23.
300 Ft
Rögzítő csavar - vékony

Rögzítő csavar - vékony

39281

0 2026.01.23.
300 Ft
Rögzítő csavar - vastag,vékony

39278

0 2026.01.23.
300 Ft
Rögzítő csavar - vastag

Rögzítő csavar - vastag

39279

0 2026.01.23.
300 Ft
Rögzítő csavar  - vastag

Rögzítő csavar - vastag

39277

1 2026.01.23.
300 Ft
Leica M vázsapka

Leica M vázsapka

Újszerű állapotban.

39274

0 2026.01.23.
800 Ft
Rögzítő csavar - vékony

Rögzítő csavar - vékony

39282

0 2026.01.23.
300 Ft
Yashica Lens  4,5/70-210mm objektív sz.: F6104674

Objektív sapkákkal, HAMA Skylight 1A szűrővel. Zisztításra szorul.  KA-R

39248

0 2026.01.21.
3 000 Ft
Canon Zoom Lens FD  4,5/70-150mm objektív sz.: 131455

Objektív sapkákkal, Skylight (1A) szűrővel. Blende nincs kipróbálva. Tisztításra szorul.

1 2026.01.21.
5 000 Ft