Tokkal. Működik, pontosság nincs ellenőrizve.
35756 |
1 | 2024.11.28. 19:00 |
1 000 Ft | |
35749 |
0 | 2024.11.28. 19:00 |
500 Ft | |
35758 |
0 | 2024.11.28. 19:00 |
1 000 Ft | |
Jó állapotban pár kisebb kopással.
35757 |
0 | 2024.11.28. 18:00 |
500 Ft | |
Zeiss Ikon Ikolor C 1x -0 S27 szűrő Tiszstításra szorul.
35755 |
0 | 2024.11.28. 18:00 |
500 Ft | |
Minolta AF Zoom 3,5-5,6/28-80mm objektív sz.: 58837599 Tok nélkül. Hoya Skylight (1B) szűrő, napellenző, objektív sapka.
35735
0 | 2024.11.27. 20:00 |
4 000 Ft | |
Agfa Isolette II 6x6 fényképezőgép, Apotar 4,5/85mm objektív sz.: 716219 Tokkal.
35733 |
1 | 2024.11.27. 20:00 |
6 000 Ft | |
Carena SRH 500 fényképezőgép sz.: 520851, Carenar 2,8/35mm objektív sz.: 6030145 Tok nélkül. Fénymérő hibás.
35732 |
0 | 2024.11.27. 20:00 |
5 000 Ft | |
Tokkal, 3db előtét. Átlagosan használt állapotban.
35738 |
2 | 2024.11.27. 20:00 |
1 700 Ft | |
Minolta AF Zoom 4/35-70mm objektív sz.:1111061 Tok nélkül, első-hátsó objektív sapkák. Front lencs enyhén szivárványos.
35736 |
0 | 2024.11.27. 20:00 |
6 000 Ft | |
35737 |
0 | 2024.11.27. 19:00 |
2 000 Ft | |
Agfa Silette fényképezőgép sz.: EF 5771, Apotar 3,5/45mm objeltív Tokkal. Zárhibás.
35734
0 | 2024.11.27. 19:00 |
1 000 Ft | |
Eredeti dobozában.
35739 |
0 | 2024.11.27. 18:00 |
300 Ft | |
Erősen tisztításra szorul.
35742 |
0 | 2024.11.27. 18:00 |
300 Ft | |
Gossen Lunasix 3 fénymérő sz.: 265070 1db labor előtéttel Tokkal. Működik, pontosság nincs ellenőrizve.
35731 |
0 | 2024.11.26. 20:00 |
16 000 Ft | |
objektív és tok nélkül 35555 |
10 | 2024.11.25. 20:00 |
2 400 Ft | |
Fuji GX-680 fényképezőgép, sz.: 6110096, magazin sz.: 8030180, EBC Fujinon GX 4/100mm objektív Börönddel, töltővel, tartalék magazin - csak váz.
35682 |
0 | 2024.11.25. 20:00 |
160 000 Ft | |
Mamiya Sekor 1,9/80 Kézi fogó, Mamiya Winder 4/210 mm objektív Kaleinar 2,8/150... |
6 | 2024.11.25. 20:00 |
180 000 Ft | |
Hanimar 2,8/100mm vetítő objektív Tisztításra szorul.
35691 |
7 | 2024.11.25. 19:00 |
500 Ft | |
kb. 6cm 35557 |
10 | 2024.11.25. 18:00 |
3 600 Ft |