FOTÓ aukció

Zeiss szelénes fénymérő

Zeiss szelénes fénymérő

Tokkal. Működik, pontosság nincs ellenőrizve.

35756

1 2024.11.28.
1 000 Ft
Minolta  AC ND4x szűrő M40,5

Minolta AC ND4x szűrő M40,5

35749

0 2024.11.28.
500 Ft
Zeiss Ikon fényképezőgép tok

Zeiss Ikon fényképezőgép tok

35758

0 2024.11.28.
1 000 Ft
Voigtländer bőr tok

Voigtländer bőr tok

Jó állapotban pár kisebb kopással.

35757

0 2024.11.28.
500 Ft
Zeiss Ikon Ikolor  C 1x   -0  S27 szűrő

Tiszstításra szorul.

35755

0 2024.11.28.
500 Ft
Minolta AF Zoom  3,5-5,6/28-80mm objektív sz.: 58837599

Tok nélkül. Hoya Skylight (1B) szűrő, napellenző, objektív sapka.

35735

0 2024.11.27.
4 000 Ft
Agfa Isolette II 6x6 fényképezőgép,  Apotar 4,5/85mm objektív sz.: 716219

Tokkal.

35733

1 2024.11.27.
6 000 Ft
Carena SRH 500 fényképezőgép sz.: 520851, Carenar 2,8/35mm objektív sz.: 6030145

Tok nélkül. Fénymérő hibás.

35732

0 2024.11.27.
5 000 Ft
Kodak távmérő

Kodak távmérő

Tokkal, 3db előtét. Átlagosan használt állapotban.

35738

2 2024.11.27.
1 700 Ft
Minolta AF Zoom 4/35-70mm objektív sz.:1111061

Tok nélkül, első-hátsó objektív sapkák. Front lencs enyhén szivárványos.

35736

0 2024.11.27.
6 000 Ft
Pentacon kihuzat M42

Pentacon kihuzat M42

35737

0 2024.11.27.
2 000 Ft
Agfa Silette fényképezőgép sz.: EF 5771, Apotar 3,5/45mm objeltív

Tokkal. Zárhibás.

35734

0 2024.11.27.
1 000 Ft
Kodak NI/32 előtét

Kodak NI/32 előtét

Eredeti dobozában.

35739

0 2024.11.27.
300 Ft
Meopta Flexpar 1-0,5m B36

Meopta Flexpar 1-0,5m B36

Erősen tisztításra szorul.

35742

0 2024.11.27.
300 Ft
Gossen Lunasix 3 fénymérő sz.: 265070 1db labor előtéttel

35731

0 2024.11.26.
16 000 Ft
Minolta XD5 váz

Minolta XD5 váz

objektív és tok nélkül

35555

10 2024.11.25.
2 400 Ft
Fuji GX-680 fényképezőgép, sz.: 6110096, magazin sz.: 8030180, EBC Fujinon GX 4/100mm objektív

Börönddel, töltővel, tartalék magazin - csak váz.

35682

0 2024.11.25.
160 000 Ft
MAMIYA 645 fényképezőgép

MAMIYA 645 fényképezőgép

Mamiya Sekor 1,9/80

Kézi fogó, Mamiya Winder

4/210 mm objektív

Kaleinar 2,8/150...

6 2024.11.25.
180 000 Ft
Hanimar 2,8/100mm vetítő objektív

Tisztításra szorul.

35691

7 2024.11.25.
500 Ft
Csúsztatható kézi blende

Csúsztatható kézi blende

kb. 6cm

35557

10 2024.11.25.
3 600 Ft