Oldalunkon cookie-kat használunk, hogy a legjobb élményt tudjuk nyújtani felhasználóinknak. További információk Elfogadom
Soós Foto logo
Üdvözli Önt Magyarország legnagyobb használt fotócikk kereskedése
0 termék van a kosárban
A termék bekerült a kosárba!

Aukció

Kép Név Licitek Lejárat Jelenlegi ár
III. Látszerész Kongresszus  Esztergom 1978. 08. 25-26. kerámia plakett

III. Látszerész Kongresszus Esztergom 1978. 08. 25-26. kerámia plakett

Jó állapotban. Kb.: 6x9cm.

 

33230

0 2024.02.29.
18:00
100 Ft
Momikon fényképezőgép alsó része

Momikon fényképezőgép alsó része

Használt állapotban.

 

33232

3 2024.02.29.
19:00
1 100 Ft
Régi telefon készülék

Régi telefon készülék

Erősen kopottas, csatlakozók hiányában nincs kipróbálva.

 

33211

6 2024.02.29.
19:00
18 000 Ft
Közgyűrű sor 3 részes

Közgyűrű sor 3 részes

Bakelit tokban, jó állapotban, kb.: M42

 

33212

2 2024.02.29.
19:00
1 200 Ft
Seagull fényképezőgép tok

Seagull fényképezőgép tok

Szíj nélkül, jó állapotban.

 

33124

11 2024.02.29.
19:00
2 200 Ft
Rollei F&H  Rolleikin 2,8 kisfilm adapter

Rollei F&H Rolleikin 2,8 kisfilm adapter

Eredeti dobozban, jó állapotban.

 

33231

1 2024.02.29.
20:00
7 000 Ft
Fénykép Lady Diana a nagyatádi menekült táborban (Befogadó Állomás) 1992.03.24.

Fénykép Lady Diana a nagyatádi menekült táborban (Befogadó Állomás) 1992.03.24.

A tábor kórházában. Készítette: eM.Soós György S.O.N. Fa keretre feszített fotó vászon, jó...

0 2024.02.29.
20:00
50 000 Ft
Sirius Action Tracker 4 objektíves fényképezőgép

Sirius Action Tracker 4 objektíves fényképezőgép

Eredeti dobozban, Made in China

 

33213

4 2024.02.29.
20:00
3 800 Ft
Szmena 6 fényképezőgép sz.: 029114, T-43  4/40mm objektív

Szmena 6 fényképezőgép sz.: 029114, T-43 4/40mm objektív

Tokkal, orsó nélkül.

 

33215

6 2024.02.29.
20:00
1 800 Ft
M.Pillischer London réz mikroszkóp dobozzal, tartozékokkal  N.524

M.Pillischer London réz mikroszkóp dobozzal, tartozékokkal N.524

Tárgylencsék 1/4 és 1/7. Tárgylemezek. Tükör kopottas.

 

33202

0 2024.02.29.
20:00
60 000 Ft
Hasselblad 500 C/M fényképezőgép sz.: UT188484, Planar 2,8/80mm objektív sz.: 5889281 tartozékokkal

Hasselblad 500 C/M fényképezőgép sz.: UT188484, Planar 2,8/80mm objektív sz.: 5889281 tartozékokkal

Sonnar 4/150mm objektív sz.: 6359721, 2db napellenző, hordszíj 2db, kioldó zsinór (kb.:...

0 2024.02.29.
20:00
750 000 Ft
Video Digital Foto magazin XIV.évf. 2012/3 sz..

Video Digital Foto magazin XIV.évf. 2012/3 sz..

49 oldal jó állapotban

 

33222

0 2024.03.01.
18:00
100 Ft
Foto video Balck&White magazin XIII.évf. 2011 Ősz-tél

Foto video Balck&White magazin XIII.évf. 2011 Ősz-tél

70 oldal, jó állapotban.

 

33216

0 2024.03.01.
18:00
100 Ft
Video Digital Foto magazin XIII.évf. 2011. dec.- 2012. jan.

Video Digital Foto magazin XIII.évf. 2011. dec.- 2012. jan.

73 oldal jó állapotban.

 

33219

0 2024.03.01.
18:00
100 Ft
Játék fényképezőgép

Játék fényképezőgép

Bontatlan, képnézegető - nem működik.

 

33229

0 2024.03.01.
18:00
100 Ft
Játék fényképezőgép

Játék fényképezőgép

Átlagosan használt állapotban. Gomb elemes - nincs kipróbálva.

 

33225

0 2024.03.01.
18:00
100 Ft
Játék fényképezőgép

Játék fényképezőgép

Bontatlan, képnézegető - nem működik.

 

33228

0 2024.03.01.
18:00
100 Ft
Video Digital Foto magazin XIII.évf. 2011/4 sz.

Video Digital Foto magazin XIII.évf. 2011/4 sz.

73 oldal jó állapotban.

 

33217

0 2024.03.01.
19:00
100 Ft
Játék fényképezőgép

Játék fényképezőgép

Exponáláskor kiugrana a fejecske, de a szerkezet akadozik, nem jól működik.

 

33227

0 2024.03.01.
19:00
100 Ft
Video Digital Foto magazin XIV.évf. 2012. 1.sz.

Video Digital Foto magazin XIV.évf. 2012. 1.sz.

49 oldal jó állapotban.

 

33220

1 2024.03.01.
19:00
100 Ft