kb. 4,5x4,5 cm textilből ELŐRE felirattal 35556 |
0 | 2024.11.25. 18:00 |
100 Ft | |
kb. 4 cm átmérőjű 1974. V. 18-26. BNV 35558 |
1 | 2024.11.25. 18:00 |
100 Ft | |
35554 |
6 | 2024.11.25. 18:00 |
2 200 Ft | |
kb. 6cm 35557 |
10 | 2024.11.25. 18:00 |
3 600 Ft | |
Szögletes forma. Kb.: 5x5cm ; 6,5x6,5cm. Jó állapotban.
35686 |
0 | 2024.11.25. 18:00 |
100 Ft | |
Az OFOTÉRT 1966-os kiadványa27 oldalon puha kötésben 35559 |
2 | 2024.11.25. 18:00 |
200 Ft | |
fehér műanyag dobozban 35553 |
4 | 2024.11.25. 18:00 |
500 Ft | |
Barabás János - Gróh Gyula dr Műszaki könyvkiadó 1955. III. 31. kemény kötésben, 635... |
2 | 2024.11.25. 18:00 |
200 Ft | |
Istvánffy műterméből, Nagykanizsa-Keszthely. Kb.: 10,5x16cm
35689 |
0 | 2024.11.25. 19:00 |
100 Ft | |
Személyekről.
35688 |
2 | 2024.11.25. 19:00 |
200 Ft | |
Pár helyen enyhe kopás. Kb.: 14x11x7,5cm
35690 |
5 | 2024.11.25. 19:00 |
300 Ft | |
Átmérők kb.: 6cm ; 2db.: 5cm. Jó állapotban.
35687 |
0 | 2024.11.25. 19:00 |
100 Ft | |
Hanimar 2,8/100mm vetítő objektív Tisztításra szorul.
35691 |
7 | 2024.11.25. 19:00 |
500 Ft | |
Mamiya Sekor 1,9/80 Kézi fogó, Mamiya Winder 4/210 mm objektív Kaleinar 2,8/150... |
4 | 2024.11.25. 20:00 |
170 000 Ft | |
objektív és tok nélkül 35555 |
10 | 2024.11.25. 20:00 |
2 400 Ft | |
Fuji GX-680 fényképezőgép, sz.: 6110096, magazin sz.: 8030180, EBC Fujinon GX 4/100mm objektív Börönddel, töltővel, tartalék magazin - csak váz.
35682 |
0 | 2024.11.25. 20:00 |
160 000 Ft | |
Magyar nyelvűek, jó állapotban.
35718 |
1 | 2024.11.26. 18:00 |
300 Ft | |
KHV. Enyhén foltos.
35726 |
0 | 2024.11.26. 18:00 |
300 Ft | |
Régi fotó, portré egy katonáról Szigeti Henrik műterméből, Szolnok. Kb.: 6,5x10,5cm
35724 |
0 | 2024.11.26. 19:00 |
300 Ft | |
Makett házikó - javításra szorul Kb.: 12x10cm
35720 |
0 | 2024.11.26. 19:00 |
300 Ft |