Hevesy Iván: Fényképezés box-géppel ; HAFA 20. szám Füzetszerű, fűzött, 32 oldal, jó állapotban, kb.: 12x16,5cm. Hagyatékból.
33864 ... |
1 | 2024.05.09. 20:00 |
200 Ft | |
Dr. Gyulai Ferenc: Gyermekfoto ; Fotoélet 1941. Puha fedelű, 64 oldal megkímélt állapotban, kb.: 12x16,5cm. Hagyatékból.
33862 ... |
1 | 2024.05.09. 19:00 |
200 Ft | |
Francia zsebkönyv: olvasás oktatás gyerekeknek 1902. Kemény fedelű, gerincnél sérült, 141 oldal - oldalak megkímélt állapotban, kb.: 11x16,5cm ... |
1 | 2024.04.29. 20:00 |
400 Ft | |
Minolta ismertetők prospektusok, leírások Számtalan. Hagyatékból.
33846 |
1 | 2024.05.08. 18:00 |
300 Ft | |
Pest-Budai városképek ; Magyar Helikon 1969. Kemény fedelű, rengeteg fényképpel, jó állapotban, kb.: 12,5x18,5cm
33810 |
1 | 2024.04.30. 19:00 |
500 Ft | |
Fotomozaik magazin X. évf. 2007. teljes év bekötve Jó állapotban. Hagyatékból
33855 |
1 | 2024.05.08. 20:00 |
300 Ft | |
Kulcstartó "remove before flight" felirattal Felirat kb.: 13cm hosszú, 3cm széles. Jó állapotban.
33792 |
1 | 2024.05.02. 18:00 |
500 Ft | |
Hevesy Iván: Helyes beállítás: éles kép ; HAFA 18-19. szám Puha fedelű, 80 oldal sok illusztrációval, gerincnél sérült, kb.: 12x16,5cm. Hagyatékból. ... |
1 | 2024.05.09. 20:00 |
200 Ft | |
Temesváry Ferenc: Fegyverkincsek Díszfegyverek ; Helikon-Corvina 1982. Papír borítású, kemény fedelű, 60 oldal plusz fényképek fényes papíron, jó állapotban, kb.:... |
1 | 2024.04.29. 19:00 |
500 Ft | |
Weöres Sándor és Károlyi Amy élete képekben ; Magvető Kiadó 1984. Papír borítású, kemény fedelű, 284 oldal tele fotókkal, jó állapotban, kb.: 21x29cm
1 | 2024.05.06. 19:00 |
800 Ft | |
Fűszertartó fotós motívumokkal díszítve Kopottas. Falra akasztható, kb.: 25cm magas és kb.:14,5cm széles. Hagyatékból. 33816 |
1 | 2024.05.03. 18:00 |
300 Ft | |
Fotomozaik magazin IX. évf. 2006. teljes év bekötve Jó állapotban. Hagyatékból.
33853 |
1 | 2024.05.08. 20:00 |
300 Ft | |
FORTE Finepan 35mm filmőrző papír doboz Jó állapotban. Hagyatékból.
33872 |
1 | 2024.05.09. 19:00 |
100 Ft | |
Polaroid I-Zone instant pocket camera Nincs kipróbálva. Hagyatékból.
33821 |
1 | 2024.05.03. 20:00 |
300 Ft | |
Michael O'Mara: Diana Princess of Wales ; St.Martin's Press New York 1997. Papír borítású, kemény fedelű, 160 oldal tele fényképekkel, félfényes papíron, jó... |
1 | 2024.04.30. 20:00 |
1 000 Ft | |
Magyar nyelvű, 31 oldal megkímélt állapotban. Hagyatékból.
33826 |
1 | 2024.05.03. 19:00 |
100 Ft | |
Horvai József-Stáhl Endre: Reprodukciós fényképezés ; Műszaki Könyvkiadó 1963. Két beírással. Kemény vászon fedelű, 256 oldal fényes papíron, gazdagon illusztrálva, jó... |
1 | 2024.04.30. 19:00 |
500 Ft | |
Régi fénykép fiatal, csinos hölgyről Uher Ödön műterméből, Budapest. Kb.: 8,5x16cm
33796 |
1 | 2024.05.02. 20:00 |
300 Ft | |
Laterna Magica színes képek 3db. Rajzfilm figurák. Jó állapotban.
33769 |
1 | 2024.04.29. 20:00 |
3 000 Ft | |
Cinzia Valigi: Róma és a Vatikán Puha fedelű, magyar nyelvű, két nagy posterrel, gazdagon illusztrálva, jó állapotban, kb.:... |
1 | 2024.04.30. 18:00 |
500 Ft |