objektív és tok nélkül 35555 |
10 | 2024.11.25. 20:00 |
2 400 Ft | |
Minolta AF Zoom 4/35-70mm objektív sz.:1111061 Tok nélkül, első-hátsó objektív sapkák. Front lencs enyhén szivárványos.
35736 |
0 | 2024.11.27. 20:00 |
6 000 Ft | |
Minolta AF Zoom 3,5-5,6/28-80mm objektív sz.: 58837599 Tok nélkül. Hoya Skylight (1B) szűrő, napellenző, objektív sapka.
35735
0 | 2024.11.27. 20:00 |
4 000 Ft | |
35749 |
0 | 2024.11.28. 19:00 |
500 Ft | |
35764 |
1 | 2024.11.29. 19:00 |
1 000 Ft | |
Meyer-Optik Görlitz Diaplan 2,8/80mm objektív Jó állapotban.
35698 |
6 | 2024.11.21. 20:00 |
3 200 Ft | |
35776 |
1 | 2024.12.02. 20:00 |
300 Ft | |
Erősen tisztításra szorul.
35742 |
0 | 2024.11.27. 18:00 |
300 Ft | |
Meopta Belar 4,5/75mm objektív sz.: 138395 Tisztításra szorul.
35696 |
3 | 2024.11.21. 20:00 |
650 Ft | |
Meiopta Belar 4,5/75mm objektív sz.: 55210 Tisztításra szorul.
35804 |
0 | 2024.12.03. 19:00 |
400 Ft | |
Maria Costantino: A Louvre kincsei ; Hajja és Fiai Kiadó 1998. Papír borítású, kemény fedelű, 160 oldal fényes papíron, gazdagon illusztrálva, jó... |
0 | 2024.11.26. 20:00 |
500 Ft | |
Mamiya Sekor 1,9/80 Kézi fogó, Mamiya Winder 4/210 mm objektív Kaleinar 2,8/150... |
6 | 2024.11.25. 20:00 |
180 000 Ft | |
Makett házikó - javításra szorul Kb.: 12x10cm
35720 |
0 | 2024.11.26. 19:00 |
300 Ft | |
Ludwig Knoll-Gerhard Jaeckel: Lexikon der Erotic ; C.A. Koch's Kiadó Kemény vászon fedelű, 420 oldal illusztrációkkal, jó állapotban, kb.: 16,5x21,5cm
35... |
0 | 2024.11.26. 20:00 |
1 000 Ft | |
Leitz harmonikás kihuzat M-es fényképezőgépekhez 35793 |
0 | 2024.12.03. 20:00 |
5 000 Ft | |
Leitz Gesamtkatalog Foto, Kleinbildprojektion, Fernglaser, 1967/04 Puha fedelű, fűzött, 125 oldal jó állapotban, kb.: 13x21cm
35761 |
0 | 2024.11.28. 19:00 |
500 Ft | |
35752 |
1 | 2024.11.28. 20:00 |
1 000 Ft | |
Tokkal, 3db előtét. Átlagosan használt állapotban.
35738 |
2 | 2024.11.27. 20:00 |
1 700 Ft | |
Végtelen - 2m ; Xenon C 50mm ; Heligon C 50mm. Tokkal.
35800 |
0 | 2024.12.03. 20:00 |
12 000 Ft | |
Eredeti dobozában.
35739 |
0 | 2024.11.27. 18:00 |
300 Ft |