Aukció

Dr. Sárkány Pál: Nemzetközi kutya enciklopédia ; Terra Kiadó 1976.

Kemény vászon fedelű, 742 oldal illusztrációkkal, jó állapotban, kb.: 17,5x24,5cm

35...

0 2024.11.26.
1 000 Ft
Dr. Otto Croy: Fotokiniffe 25.-29. Tausend ; Wilhelm Knapp Kiadó 1950.

Papír borítású, puha fedelű, 177 oldal megkímélt állapotban, kb.: 15x21cm.  Hagyatékból.

0 2024.11.22.
200 Ft
Dr. Otto Croy: Fotokiniffe 13.-17. Tausend ; Wilhelm Knapp Kiadó 1941.

0 2024.11.22.
200 Ft
Domború lencsék 3 db.

Domború lencsék 3 db.

Átmérők kb.: 6cm ; 2db.: 5cm. Jó állapotban.

35687

0 2024.11.25.
100 Ft
Domború lencsék 2db

Domború lencsék 2db

Szögletes forma. Kb.: 5x5cm ; 6,5x6,5cm. Jó állapotban.

35686

0 2024.11.25.
100 Ft
Digitális Fotó magazin 2005. teljes év 10db (két dupla szám)

Jó állapotban.  Hagyatékból.

35713

1 2024.11.22.
1 000 Ft
Digitális Fotó magazin 2004. teljes év 10db (két dupla szám)

Jó állapotban.  Hagyatékból.

35704

1 2024.11.22.
1 000 Ft
Diaplan 2,8/80 vetítőobjektív

Diaplan 2,8/80 vetítőobjektív

35554

6 2024.11.25.
2 200 Ft
Dagerrotípia fiatal egy férfiról és egy kislányró díszes tartóban

A tartó doboz sérült., mérete kb.: 8x9cm

35747

0 2024.11.27.
10 000 Ft
Csúsztatható kézi blende

Csúsztatható kézi blende

kb. 6cm

35557

10 2024.11.25.
3 600 Ft
Copirex kontakt másoló

Copirex kontakt másoló

Eredeti dobozban, maszkokkal. Nincs kipróbálva.

35699

3 2024.11.21.
1 900 Ft
CDS Weimarlux fénymérő

CDS Weimarlux fénymérő

Tokkal. Nincs kipróbálva.

35780

0 2024.12.02.
100 Ft
CarlZeiss Jena Flektogon 4/25mm objektív sz.: 7132389

Eredeti dobozban, objektív sapkákkal. Exa.

35769

2 2024.11.29.
17 000 Ft
Carl Zeiss Jena Tessar4,5/180mm Globica objektív sz.: 8370665

Eredeti dobozzal, objektív sapkával. Tisztításra szorul.

35670

2 2024.11.29.
6 000 Ft
Carl Zeiss Jena Tessar 2,8/50mm objektív sz.: 9259303

Tisztításra szorul. M42

35680

7 2024.11.20.
9 000 Ft
Carl Zeiss Jena Deltrentis 8x30 MC prizmás távcső sz.: 5440334

Vállszíjjal.

35777

0 2024.12.02.
5 000 Ft
Carl Zeiss Jena Biometar  2,8/120mm objektív sz.: 9221206

Tokkal. Tisztításra szorul, blende hibás. Pentacon Six.

35772

1 2024.11.29.
10 000 Ft
Carl zeiss Jena  Tessar 4,5/10,5cm objektív Zeiss Ikon Compur sz.: 1770370

Zárhibás.

35771

0 2024.11.29.
1 500 Ft
Carena SRH 500 fényképezőgép sz.: 520851, Carenar 2,8/35mm objektív sz.: 6030145

Tok nélkül. Fénymérő hibás.

35732

0 2024.11.27.
5 000 Ft
Caola fogkrém doboza

Caola fogkrém doboza

KHV. Enyhén foltos.

35726

0 2024.11.26.
300 Ft