Aukció

Mamiya RB 67-hez fém koffer

Mamiya RB 67-hez fém koffer

Méretre szabott vászon védőhuzattal, Mamíya RB67-hez szivacs betéttel. Újszerű állapotban.

9 2026.01.06.
26 000 Ft
Volt és Amper mérő készülék

Volt és Amper mérő készülék

Fa bőröndbe építve. Jó állapotban, nincs kipróbálva.

39108

0 2026.01.05.
6 000 Ft
Pentacon közgyűrű sor Sixhez

Pentacon közgyűrű sor Sixhez

Eredeti dobozban, újszerű állapotban.

39109

6 2026.01.05.
6 000 Ft
Gossen Lunasix F fénymérő sz.: 8B02906

Tokkal. Működik, pontosság nincs ellenőrizve.

39118

2 2026.01.06.
6 000 Ft
Olasz városokról fényképek 16db.

Kasírozva, fűzve, feliratokkal. Megkímélt állapotban. Teljes méret kb.: 35,5x30cm

38...

0 2026.01.05.
5 000 Ft
Marx és Mérei

Marx és Mérei "Volamométer"

Tartozékokkal. Megkímélt állapotban. Nincs kipróbálva.

39107

0 2026.01.05.
4 000 Ft
Pentacon harmonikás kihuzat M42

39119

1 2026.01.06.
3 400 Ft
Ttartisan Fuji FX-ről Leica M-re adapter hátsó sapkával sz.: 0002397

Újszerű állapotban.

39124

0 2026.01.13.
3 000 Ft
Vázsapka Pentacon Sixhez

Vázsapka Pentacon Sixhez

39111

6 2026.01.05.
1 200 Ft
Fujichrome Sensia 200 135/36 film

Bontatlan. Lejáert: 2002/06

39131

2 2026.01.12.
1 200 Ft
Szögletes napellenző M58W

Szögletes napellenző M58W

39102

4 2026.01.05.
1 200 Ft
Porst Uni-Zoom  GMC X-M  3,5-4,5/35-70mm objektív sz.: 810409

Tok, objektív sapkák nélkül. Tisztításra szorul, objektív gyűrű enyhén kotyog.

39120...

1 2026.01.06.
1 000 Ft
Ilford  XP2 400 120-as film

Ilford XP2 400 120-as film

Bontatlan. Lejárt: 1998/09

39115

1 2026.01.05.
1 000 Ft
Auto Revuenon MC 5,6/300mm objektív sz.: 830536

Blende hibás. Pentax K bajonett

39116

1 2026.01.06.
1 000 Ft
OFOTÉRT feliratú rollfilm tartók 50db.

Újszerű állapotban.

39105

1 2026.01.06.
1 000 Ft
Vivitar Macro Focusing Auto Zoom 3,8/85-205mm objektív sz.: 22515938

Tok nélkül, objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. K bajonett.

39123

1 2026.01.06.
1 000 Ft
Soligor MC  Zoom-Auto 2,5-3,5/35-70mm objektív sz.: 97904854

Tok nélkül, első objektív sapkával. Blende hibás. Olympus.

39121

1 2026.01.06.
1 000 Ft
Artur Landt: Leica R8 ; Verlag für Foto 1997.

Német nyelvű. Puha fedelű, 160 oldal félfényes papíron, jó állapotban, kb.: 15x21cm

0 2026.01.05.
1 000 Ft
Takumar Bayonet Zoom 4,5/80-205mm objektív sz.: 301077

Tisztításra szorul, blende hibás.

39117

1 2026.01.06.
1 000 Ft
Fomapan F21  120-as film

Fomapan F21 120-as film

Bontatlan. Lejárt: 1989/03

39132

5 2026.01.12.
800 Ft