Jó állapotban. Szovjet gyártmány.
39150 |
0 | 2026.01.08. 19:00 |
100 Ft |
3db-on bélyeg 1965-66.
39130 |
1 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |
Újszerű állapotban. Alapméret kb.: 9,5x9cm, magasság kb.: 7,5cm
39133 |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |
Revueflex SC2 fényképezőgép váz sz.: 265484 Tok nélkül. Hibás.
39125 |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |
39128 |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |
R.Bradbeer-P.DeBono-P.Laurie: Műsoron a számítógép ; Műszaki Könyvkiadó 1984. Kemény fedelű, 211 oldal jó állapotban, kb.: 18,5x23,5cm
29126 |
1 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |
Minolta Auto Winder sz.: 2466563 Hibás.
39153 |
0 | 2026.01.08. 19:00 |
100 Ft |
Kopottas, hibás.
39142 |
0 | 2026.01.07. 20:00 |
100 Ft |
Lorraine Paris Orlux 544C szénrúd 5db Kb.: 35,5cm. Jó állapotban.
39148 |
0 | 2026.01.08. 20:00 |
100 Ft |
Hibás.
39144 |
0 | 2026.01.07. 20:00 |
100 Ft |
VEB Elektrokohleuchtenberg Kimina 4 szénrúd 5db Kb.: 23cm. Jó állapotban.
39149 |
0 | 2026.01.08. 20:00 |
100 Ft |
Sárgásbarna, 16x21cm. Csomagolás szakadt, szűrő ép.
39127 |
1 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |
Hibás.
39157 |
0 | 2026.01.08. 19:00 |
100 Ft |