Aukció

Vakupapucs

Vakupapucs

Jó állapotban. Szovjet gyártmány.

39150

0 2026.01.08.
100 Ft
Párizsi képeslapok 9db

Párizsi képeslapok 9db

3db-on bélyeg 1965-66.

39130

1 2026.01.12.
100 Ft
Óratartó díszdoboz

Óratartó díszdoboz

Újszerű állapotban. Alapméret kb.: 9,5x9cm, magasság kb.: 7,5cm

39133

0 2026.01.12.
100 Ft
Revueflex SC2 fényképezőgép váz sz.: 265484

Tok nélkül. Hibás.

39125

0 2026.01.12.
100 Ft
Minolta prospektusok 6db

Minolta prospektusok 6db

39128

0 2026.01.12.
100 Ft
R.Bradbeer-P.DeBono-P.Laurie: Műsoron a számítógép ; Műszaki Könyvkiadó 1984.

Kemény fedelű, 211 oldal jó állapotban, kb.: 18,5x23,5cm

29126

1 2026.01.12.
100 Ft
Minolta Auto Winder sz.: 2466563

Hibás.

39153

0 2026.01.08.
100 Ft
National  vaku sz.: 2079142

National vaku sz.: 2079142

Kopottas, hibás.

39142

0 2026.01.07.
100 Ft
Lorraine Paris Orlux 544C szénrúd 5db

Kb.: 35,5cm. Jó állapotban.

39148

0 2026.01.08.
100 Ft
Soligor DG34AFC vaku

Soligor DG34AFC vaku

Hibás.

39144

0 2026.01.07.
100 Ft
VEB Elektrokohleuchtenberg Kimina 4 szénrúd 5db

Kb.: 23cm. Jó állapotban.

39149

0 2026.01.08.
100 Ft
Sötétkamra védőszínszűrő

Sötétkamra védőszínszűrő

Sárgásbarna, 16x21cm. Csomagolás szakadt, szűrő ép.

39127

1 2026.01.12.
100 Ft
Hanimex CX25 vaku

Hanimex CX25 vaku

Hibás.

39157

0 2026.01.08.
100 Ft