Kodak Funsaver egyszer használatos fényképezőgép Bontatlan. Lejárt: 2017/03
33799 |
10 | 2024.05.02. 20:00 |
1 900 Ft | |
Mamiya C330 fényképezőgép prospektus Kb.: A/4 méret lefűzéshez lyukasztva, 30 oldal. Hagyatékból.
33822 |
5 | 2024.05.03. 19:00 |
1 700 Ft | |
Mamiya C220, 135, 528TL, M645 1000S, RZ67 és vegyesek. Hagyatékból.
33817 ... |
5 | 2024.05.03. 19:00 |
1 600 Ft | |
Vega Toshar 2,5/100 objektív sz.: 3570 33843 |
2 | 2024.05.07. 20:00 |
1 200 Ft | |
Bontott. Lejárt.
33828 |
6 | 2024.05.03. 19:00 |
1 100 Ft | |
Michael Jackson: Sör világkalauz ; Orex Bt. 1995. Origo könyvek. Kemény fedelű, 251 oldal tele fotókkal, fényes papíron, jó állapotban, kb.:... |
2 | 2024.05.06. 20:00 |
1 100 Ft | |
M39
33894 |
1 | 2024.05.13. 20:00 |
1 000 Ft | |
Michael O'Mara: Diana Walesi Hercegnő (1961-1997) életútja képekben ; Officina Nova Kiadó 1997. Kemény fedelű, 160 oldal tele fotókkal, félfényes papíron, jó állapotban, kb.: 21,5x30,5cm ... |
0 | 2024.05.06. 20:00 |
1 000 Ft | |
Állvány betét hiányzik.
33900 |
1 | 2024.05.13. 19:00 |
1 000 Ft | |
33881 |
1 | 2024.05.10. 20:00 |
1 000 Ft | |
Jó állapotban - egyik rögzítő ragasztott.
33893 |
0 | 2024.05.13. 19:00 |
1 000 Ft | |
EHO-Altissa Altix fényképezőgép, Lack Pololyt 3,5/3,5cm objektív sz.: 469710 Tok nélkül.
33902 |
1 | 2024.05.13. 20:00 |
1 000 Ft | |
Enyhén kopottas.
33789 |
9 | 2024.05.02. 18:00 |
900 Ft | |
Weöres Sándor és Károlyi Amy élete képekben ; Magvető Kiadó 1984. Papír borítású, kemény fedelű, 284 oldal tele fotókkal, jó állapotban, kb.: 21x29cm
2 | 2024.05.06. 19:00 |
900 Ft | |
Porcelán tál Paul Newman fotójával Fotó mindkét oldalon, jó állapotban, kb.: 9,5cm átmérő
33877 |
0 | 2024.05.10. 20:00 |
800 Ft | |
Gál László: " Csak a szépre ... " Kemény fedelű, 223 oldal tele fotókkal, fényes papíron, jó állapotban, kb.: 21x29cm
1 | 2024.05.06. 20:00 |
800 Ft | |
Hiányos, kopottas, erősen használt állapotban.
33878 |
0 | 2024.05.10. 19:00 |
800 Ft | |
Polaroid Sun 600 LMS fényképezőgép Hibás.
33800 |
3 | 2024.05.02. 20:00 |
600 Ft | |
Altix-n fényképezőgép váz sz.: 7497 Tok nélkül.
33901 |
0 | 2024.05.13. 20:00 |
600 Ft | |
Asztali rögzítő állvány gömbcsuklóval Jó állapotban.
33798 |
2 | 2024.05.02. 19:00 |
600 Ft |