Aukció

Mamiya RB67 vázsapka

Mamiya RB67 vázsapka

39134

1 2026.01.06.
800 Ft
Ihagee közgyűrű sor Exa

Ihagee közgyűrű sor Exa

39110

1 2026.01.05.
700 Ft
Ihagee tükörakna Exa

Ihagee tükörakna Exa

Matt üveggel, jó állapotban.

39135

1 2026.01.06.
600 Ft
Pentacon szemkagyló

Pentacon szemkagyló

Eredeti dobozban, jó állapotban.

39100

5 2026.01.05.
600 Ft
Szovjet Lenin jelvény

Szovjet Lenin jelvény

Jó állapotban, kb.: 2cm magas

39112

2 2026.01.05.
300 Ft
Vizitkártyák 5db.

Vizitkártyák 5db.

Kb.: 6x9cm, Megkímélt állapotban.

39129

2 2026.01.12.
300 Ft
R.Bradbeer-P.DeBono-P.Laurie: Műsoron a számítógép ; Műszaki Könyvkiadó 1984.

Kemény fedelű, 211 oldal jó állapotban, kb.: 18,5x23,5cm

29126

1 2026.01.12.
100 Ft
Revueflex SC2 fényképezőgép váz sz.: 265484

Tok nélkül. Hibás.

39125

0 2026.01.12.
100 Ft
Párizsi képeslapok 9db

Párizsi képeslapok 9db

3db-on bélyeg 1965-66.

39130

0 2026.01.12.
100 Ft
Óratartó díszdoboz

Óratartó díszdoboz

Újszerű állapotban. Alapméret kb.: 9,5x9cm, magasság kb.: 7,5cm

39133

0 2026.01.12.
100 Ft
Minolta prospektusok 6db

Minolta prospektusok 6db

39128

0 2026.01.12.
100 Ft
Szocialista Brigád jelvény

Szocialista Brigád jelvény

Kissé kopottas. Kb.: 3cm átmérő.

39113

1 2026.01.05.
100 Ft
Sötétkamra védőszínszűrő

Sötétkamra védőszínszűrő

Sárgásbarna, 16x21cm. Csomagolás szakadt, szűrő ép.

39127

1 2026.01.12.
100 Ft