39134 |
1 | 2026.01.06. 20:00 |
800 Ft |
39110 |
1 | 2026.01.05. 19:00 |
700 Ft |
Matt üveggel, jó állapotban.
39135 |
1 | 2026.01.06. 20:00 |
600 Ft |
Eredeti dobozban, jó állapotban.
39100 |
5 | 2026.01.05. 19:00 |
600 Ft |
Jó állapotban, kb.: 2cm magas
39112 |
2 | 2026.01.05. 18:00 |
300 Ft |
Kb.: 6x9cm, Megkímélt állapotban.
39129 |
2 | 2026.01.12. 20:00 |
300 Ft |
R.Bradbeer-P.DeBono-P.Laurie: Műsoron a számítógép ; Műszaki Könyvkiadó 1984. Kemény fedelű, 211 oldal jó állapotban, kb.: 18,5x23,5cm
29126 |
1 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |
Revueflex SC2 fényképezőgép váz sz.: 265484 Tok nélkül. Hibás.
39125 |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |
3db-on bélyeg 1965-66.
39130 |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |
Újszerű állapotban. Alapméret kb.: 9,5x9cm, magasság kb.: 7,5cm
39133 |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |
39128 |
0 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |
Kissé kopottas. Kb.: 3cm átmérő.
39113 |
1 | 2026.01.05. 18:00 |
100 Ft |
Sárgásbarna, 16x21cm. Csomagolás szakadt, szűrő ép.
39127 |
1 | 2026.01.12. 20:00 |
100 Ft |