FotoVideo magazin IX. évf. 2007. teljes év bekötve Jó állapotban. Hagyatékból.
33857 |
1 | 2024.05.08. 19:00 |
500 Ft | |
Budapest - Keleti Pályaudvar. Jó állapotban.
33890 |
0 | 2024.05.13. 19:00 |
500 Ft | |
Kihajtós, kb.: A/5 méret, megkímélt állapotban. Hagyatékból.
33823 |
3 | 2024.05.03. 18:00 |
500 Ft | |
Maci fotós felszereléssel, bőrönddel Kerámia, jó állapotban, kb.: 12cm magas. Hagyatékból.
33870 |
0 | 2024.05.09. 20:00 |
500 Ft | |
Image Quarc fényképezőgép alakú elemes asztali óra Kb.: 5cm széles, 3,5cm magas. Nincs kipróbálva. Hagyatékból.
33873 |
0 | 2024.05.09. 20:00 |
500 Ft | |
Koller Kátoly műterméből, Budapest. Kézi felirat szerint Walko család. Jó állapotban, kb.:... |
0 | 2024.05.07. 20:00 |
500 Ft | |
Különböző méretben, megkímélt állapotban.
33890 |
0 | 2024.05.13. 18:00 |
500 Ft | |
Liszt Ferenc arcai - fotóportrék ; Múzsák Kiadó Puha fedelű, 53 oldal, 56 fotóval, félfényes papíron, jó állapotban, kb.: 22x22cm
33... |
1 | 2024.05.06. 19:00 |
500 Ft | |
Hibás. Hagyatékból. |
0 | 2024.05.14. 19:00 |
500 Ft | |
Varázslatos Magyarországunk ; Kossuth Kiadó 2011. Hasonló nevű pályázatról. Puha fedelű, magyar-angol nyelven, 128 oldal tele fotókkal, fényes... |
0 | 2024.05.06. 19:00 |
500 Ft | |
Maci fényképezőgéppel, sportos öltözékben Kemény műanyag, kb.: 10,5cm magas, jó állapotban. Hagyatékból.
33871 ... |
1 | 2024.05.09. 19:00 |
500 Ft | |
FotoVideo magazin VII. évf. 2005. teljes év bekötve Jó állapotban. Hagyatékból.
33858 |
1 | 2024.05.08. 20:00 |
500 Ft | |
Agfacolor papír Normal CN111 13x18/25db. Bontatlan. Lejárt. Hagyatékból.
33866 |
0 | 2024.05.09. 20:00 |
500 Ft | |
Hotel Duna Budapest. Ragasztós.
33876 |
4 | 2024.05.10. 18:00 |
450 Ft | |
Egyszerű kivitel, átlagosan használt állapotban. Hagyatékból.
33849 |
0 | 2024.05.08. 20:00 |
400 Ft | |
Fém cigaretta tartó, púder-tükör résszel Kivül enyhén, belül erősebben kopottas. Hagyatékból.
33850 |
1 | 2024.05.08. 20:00 |
400 Ft | |
33874 |
0 | 2024.05.10. 20:00 |
400 Ft | |
Foto újság 1966. teljes év bekötve Megkímélt állapotban. Hagyatékból.
33818 |
2 | 2024.05.03. 19:00 |
400 Ft | |
Kodak Ektachrome filmek - katalógus Másolt, bekötött példány, kemény borító pár helyen sérült, 272 oldal, kb.:21,5x27cm.... |
0 | 2024.05.14. 20:00 |
400 Ft | |
FORTE Finepan 35mm filmőrző papír doboz Jó állapotban. Hagyatékból.
33872 |
3 | 2024.05.09. 19:00 |
350 Ft |