Kép |
Jena Flektogon 2/12,5mm filmfelvevő objektív sz.: 6084141 Objektív sapkával, tartóval.
34746 |
0 | 2024.08.12. 20:00 |
5 000 Ft |
Carl Zeiss Jena Biotar 1,6/70mm objektív sz.: 7115334 Tisztításra szorul. Hátsó lencsetag széle felé alig látható karc pötty. Az oldalán látható... |
0 | 2024.08.14. 20:00 |
5 000 Ft |
Carl Zeiss Jena Biotar 1,4/50mm objektív sz.: 6358270 Nem tudni milyen eszközhöz.
34778 |
0 | 2024.08.14. 20:00 |
5 000 Ft |
Dr.Walter Kross: Lebendige Leica ; Umschau Kiadó Copyright 1955. Kemény vászon fedelű, német nyelvű, 120 fényképpel, adatokkal, jó állapotban.... |
0 | 2024.08.08. 20:00 |
6 000 Ft |
Fritz Meisnitzer: Leica R6 ; Laterna Magica Kiadó 1989. Német nyelvű, puha fedelű, 216 oldal gazdagon illusztrálva, jó állapotban, kb.: 12,5x19cm ... |
0 | 2024.08.08. 20:00 |
6 000 Ft |
Heinz von Lichem: Leica R4 ; Laterna magica 1982. Puha fedlű, 215 oldal német nyelven, jó állapotban, kb.: 12,5x19cm
34763 |
0 | 2024.08.13. 20:00 |
6 000 Ft |
34700 |
2 | 2024.08.07. 20:00 |
6 000 Ft |
Dr.Paul Wolff: Meine erfahrungen mit der Leica ; H.Bechold Kiadó Leica 10 éve. Papír borítású-szélein szakadások, kemény fedelű, 63 oldal plusz 192 fotó - jó... |
1 | 2024.08.08. 20:00 |
6 000 Ft |
Bőr tokban, jó állapotban.
34782 |
0 | 2024.08.14. 20:00 |
6 000 Ft |
Puha fedelű, német nyelvű, 160 oldal jó állapotban, kb.: 11,5x18cm
34768 |
0 | 2024.08.13. 20:00 |
6 000 Ft |
L.A.Mannheim:: Leica M6 ; Laterna Magica Kiadó 1986. Német nyelvű, puha fedelű, 191 oldal gazdagon illusztrálva, jó állapotban, kb.: 12,5x19cm ... |
0 | 2024.08.08. 19:00 |
6 000 Ft |
Richard Hünecke: Leica M6 ; Laterna magica 1990. Puha fedelű, német nyelvű, 167 oldal fényes papíron, jó állapotban, kb.: 14x21cm
347... |
0 | 2024.08.13. 20:00 |
8 000 Ft |
Only Zeiss - Carl Zeiss T*Lens Contax 1994/06 Kemény fedelű, angol-japán nyelven, 172 oldal gazdagon illusztrálva, jó állapotban, kb.:... |
0 | 2024.08.13. 20:00 |
8 000 Ft |
Theo Kisselbach: Das Leica-Buch ; Heering Kiadó 1962. Német nyelvű, papír borítású, kemény fedelű, 348 oldal fényes papíron, gazdagon illusztrálva,... |
0 | 2024.08.08. 20:00 |
8 000 Ft |
Theo Kisselbach: Das Leica Buch ; Heering Kiadó 1955. Német nyelvű, kemény vászon fedelű, 276 oldal (plusz reklámok), fényes papíron, gazdagon... |
0 | 2024.08.13. 20:00 |
8 000 Ft |
34695 |
0 | 2024.08.07. 20:00 |
9 000 Ft |
34805 |
0 | 2024.08.14. 20:00 |
9 000 Ft |
34748 |
1 | 2024.08.12. 20:00 |
9 000 Ft |
Rollei magic fényképezőgép tok Jó állapotban.
34747 |
0 | 2024.08.12. 20:00 |
9 000 Ft |
34802 |
0 | 2024.08.14. 20:00 |
9 000 Ft |